Co nowego na podstawach francuskiego?

Końcówka Maja przyniosła za sobą wiele ciekawych zmian i dodatkowych lekcji na podstawach francuskiego. Ten artykuł poświęcę w całości na podsumowanie efektów prac dokonanych nad stroną oraz celów jakie wyznaczyłem sobie na następne miesiące. Mam nadzieję, że jesteście tak samo zadowoleni z faktu zmian na stronie jak ja! 😉

Blog ruszył z miejsca!

Pierwszym, największym dokonaniem w Maju był start bloga, pełną parą. Do dnia 9 Czerwca zostało napisane 6 wpisów o łącznej długości 12 stron w Wordzie, nieźle co nie 😉 ? Może artykuły nie były ambitne, ale chciałem przedstawić wam plusy i minusy życia we Francji. Co w tym Państwie nie działa, a co je wyróżnia. W końcu zanim zaczniemy uczyć się języka, warto by wiedzieć po co.

Kolejne lekcje!

Kurs na stronie głównej posiada już 7 lekcji. Jedne są bardziej, a drugie mniej rozpisane. Oprócz samych lekcji w kursie pojawiły się gotowe zakładki Gramatyka/Słownik/Rozmówki. Te 3 nazwy powinny podpowiedzieć wam kierunek rozwoju strony. Mam nadzieję, że opanuję te projekty jeszcze do końca tego roku. Jaki jest odgórny cel podstaw francuskiego?

1) Na pewno chcę, aby wchodziło tutaj jak najwięcej doświadczonych jak i zielonych adeptów języka francuskiego.
2) Strona niezależnie od popularności ma po prostu pomagać…

Jedynym problemem jest czas, albo w moim przypadku jego brak. Nad stronką pracuję tylko ja jeden sam, więc i treści będę dorzucał wolniej. Niestety.

Jeszcze coś

Na lekcje w Rozdziale I kursu francuskiego wstawiłem nawigację na dole ekranu. Oprócz tego dokończyłem kilka kluczowych elementów, dzięki czemu strona wygląda tak samo dobrze na smartfonie jak na komputerze.

To byłoby na tyle zmian wprowadzonych. Przed nami jeszcze wiele czasu i trudu, żeby opanować ten temat. Mam nadzieję, że wyrośnie tego projektu jakaś fajna rzecz.